Konya’da faaliyet gösteren kadın girişimcilerin katılacağı “Konya Kadın Girişimci Online Network Toplantısı” yapılacaktır.

T.C. TİCARET BAKANLIĞI

KONYA KADIN GİRİŞİMCİ ONLİNE NETWORK TOPLANTISI

Sayın Üyemiz;

Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü Kadın ve Genç Girişimciler İhracat Daire Başkanlığı tarafından ülke ihracatının artırılması vizyonuna ve kadın girişimcilerin ihracata yönelmelerine katkı sağlayacak şekilde, kadın girişimcilere yönelik fiziki bir network kurmak amacıyla, “Türkiye Kadın Girişimci Online Network Toplantıları” düzenlenmektedir.

Bu çerçevede 25 Eylül 2020 Çarşamba günü saat 10:30’da Konya’da faaliyet gösteren kadın girişimcilerin katılacağı “Konya Kadın Girişimci Online Network Toplantısı” yapılacaktır. Toplantıda kadın girişimcilere uluslararası pazarlara nasıl ulaşılabileceği, e-ticaret ve e-ihracat konularında bilgiler verilecektir. Ayrıca toplantıya katılan kişiler Bakanlığın İhracat Network’üne dahil edilecektir.

Toplantıya katılmak isteyen kadın girişimcilerimizin ekteki Katılım Teyit Formunu doldurarak en geç 18 Eylül 2020 Cuma günü mesai bitimine kadar konyakgk@kto.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Söz konusu toplantı zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirileceğinden, katılımcıların e-posta adresi ve cep telefonu bilgilerini teyit formunda doldurması büyük önem taşımaktadır.

Katılımınızı bekler, saygılar sunarız.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

Katılım teyit formu için tıklayınız.

reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz